Led-дзеркало "Francisca"
1944,00
Підсвітка стіни може бути додатковою опцією

* Гарантія 1 рік
* Не іржавіє
* Полегшений пластиковий корпус
* IP 54 рівень захисту від вологи та пилу
* Дзеркальне полотно AGC

Комплектація:
*Шаблон "Легкий монтаж"
*Кріплення

Додаткові опції:
- Фацет
- Поличка
- Антізапотіваніє (Підігрів)
- Годинник
- Сенсорний вмикач
- Bluetooth колонка та радіо
- Додаткова підсвітка стіни

Світлодіодне дзеркало "Francisca" прямокутної форми - втілення сучасного стилю і нанотехнологій. За рахунок лаконічного дизайну - воно добре вписується в інтер'єр будь-якої кімнати. А завдяки енергоекономічних світлодіодним стрічці - забезпечує комфортне використання без включення основного освітлення.

Модель укомплектована якісним підсвічуванням особи, але є можливість додаткового монтажу фонового освітлення стіни. Завдяки цьому нанесення макіяжу для жінок і гоління для чоловіків буде проходити більш комфортно за рахунок яскравого світла, відтінок якого можна вибрати самостійно.

За допомогою Led-дзеркала "Francisca" проводити гігієнічні процедури стає ще легше і приємніше. Підсвічування розташована таким чином, щоб ваше обличчя добре висвітлювалося і не було суцільним "плямою" тіні. А наявність додаткових опцій перетворює класичне дзеркальне полотно в сучасне функціональне виріб. На нього можна встановити:
*фацет;
*полки;
*підігрів, що перешкоджає запотіванню;
*годинник;
*сенсорний вмикач;
*збільшувальну лінзу з підсвічуванням або без;
*термометр;
*радіо і Bluetooth-колонками.

Led-зеркала производства компании "Led-zerkalo" — ультрасовременные модели, оснащенные ярким дизайном и широким спектром функциональных возможностей. Если покупать новое зеркало для себя или на подарок близкому человеку — только светодиодное в нашем исполнении.
Click to order
Total: 
Made on
Tilda